Sakarya Günlük Kiralık Ev 100

 

Sakarya günlük kiralık ev ₺80. Kısa süreli konaklamanız için şehirde bulabileceğiniz en uygun fiyat. Ulaşımı kolay ve konforlu günlük kiralık evlerimiz Sakarya merkezde Çark caddesinde ve Adapazarı merkezde. Güzel eşyalarla döşenmiş tam teşekküllü mutfağı ile kullanıma hazırdır. Rahat yatak, havlu ve nevresimleriyle başınızı güvenle yastığa koyabileceğiniz yuva.

Günlük Kiralık Ev Özellikleri

  • Sakarya merkezde
  • Tam teşekküllü mutfak
  • Ücretsiz WiFi
  • HDTV
  • Çamaşır makinası
  • Kombi ile ısınan ev ve Sıcak su sistemi

Neden Günlük Apart Sakarya?

Sakarya'da yıllaradan beri kiraladağımız misafirlerimiz bizi hala tercih ediyor bunu konakladıkları dairenin konforundan ve onlara verdiğimiz değerden dolayıdır. Tek bir noktada Sakarya genelinde kiralayabileceğiniz günlük kiralık evlerimiz; Serdivan ve Serdivan Mavi Durak ve Kampüs yakınlarında, Sapanca ve Sapanca Kırkpınarda. Siz konaklamak istediğniz konumu seçin ve biz size özel tasarlanmış güzel günlük kiralık evlerimizi ayırtalım.

Günlük evi nasıl kiralarsınız?

Sakarya'da kiraladığımız günlük kiralık evleri en kolay bizi hemen arayıp kiralayabilirsiniz. Bizi arayıp, Kaç kişi konaklayacağınızı, konaklama tarihi, süresini ve Sakarya'da tercih ettiğiniz günlük kiralık evi belirtin. Tercihlerinizi yaptıktan sonra evi kiralamanız 30 saniyenizi alır. Konaklama tarihiniz vardıktan bir gün önce bizi arayaıp rezervasyonunuzu onaylarsanız yerinizi garanti altına lamış olursunuz. Bu size kapora göndermenizi önler. İnternette yerinizi belirlemeden ve ev sahibini tanımadan kapora göndermenizi önermiyoruz bu nedenle önceden arayıp teyit etmeniz sizin için daha güvenli.

0/5 (0 Reviews)

Yorumun açılışını yap.

Bi şeyler çizsene

You must be Logged in to post a comment.