Sakarya Mavi Durak Apart

Sakarya mavi durak apart Sakarya şehrinin Serdivan ilçesinde Üniversite kampüsü yanında. Ulaşımı kolay çünkü toplu taşıma araçları hemen yanında. Uygun fiyatlarla kiralayabilecğeiniz günlük kiralık apartlar.

Sakarya Serdivan mavi durak günlük apart

Sakarya Üniversitesi civarı olması nedeniyle Mavi Durak kalabalık ve lüks bir popüler eğlence merkezi. Serdivan tepelerinden yapılan yamaç paraşütü ile doğa sporlarının da yapıldığı bu ilçede eğlenmek için yapılacak çok şey var. Kafeler en çok talep gören mekanlar. Karekterine göre seçebileceğiniz yülerce kafe bir arada Mavi Durakta. Üniversite kampüsü çevresinde olmasından dolayı Serdivanda günlük kiralık apart çeşidi de çok. Konumuna ve apart türüne göre birbirinden farklı mekan bulabilirsiniz.

Sakarya mavi durak apart fiyatları günlük 100 lira civarında. Dairelerin büyüklüğü 1+1 stüdyo, 2+1 geniş daire 1+0 apart olarak değişmekte ve konaklamıza göre en uygun olanları sunmaktayız. Eğer Mavi durağa yakın bir konumda haftalık kiralamak istiyorsanız ki bu son zamanlarda en çok talep edilen konaklama, günlüğü 100₺ kiralayabilirsiniz. Burda kişi sayısını 2 olarak baz alındığını belirtmekte fayda var.

Mavi durakta günlük kiralık apartlar

Sakarya Serdivan Avm günlük kiralık apartlarımıza da yakın böylelikle alışveriş için bulabileceğiniz onlarca mağaza bir arada. Serdivan mavi durak apart kampüs yakınlarında ve ulaşımı çok kolay. Toplu taşıma araçları ile hem ucuz hem de kolay ulaşım sağlarsınız. Sapanca gölü manzarasını izlemek için Üniversite kampüsü tepesine çıktınız me karşınıza eşsiz bir manzara çıkar.

Günlük kiralık apart fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için şimdi arayın.

0/5 (0 Reviews)