Adapazarı Günlük Apart

Adapazarı günlük apart Sakarya merkezde çark caddesinde Kafeler sokağı yakınlarında. Sakarya günlük kiralık apart evler rahat ve ulaşımı kolay.

Sakarya Adapazarı günlük apart evler içinde ihtiyacınız olan herşey var. Geniş günlük kiralık apartlar mutfağı ve temel ev ihtiyaçları ile bir konaklama için iyi bir seyahat alternatifiniz. Adapazarı günlük apart Sakarya Otogarına 15 dakika uzaklıkta ve ilçe otogarları ile Sakarya şehrinin her noktasına toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz. Sakarya Sapanca en iyi turizm noktalarından biri iken Karasu yaz aylarında sahiliyle çok talep gören bir turizm bölgesi. Kaplıcaları Kuzuluk ve Taraklı en çok talep gören şifa noktası.

Adapazarı günlük apart

Adapazarı günlük kiralık ev fiyatları için günlük ev sahibi ile irtibata geçmeniz gerekir. Konaklama saat ve günü günlük kiralık ev fiyatını belirlemede büyük rol oynarken daha büyük rol günlük apartın çeşidi oynar. Adapazarı günlük apart fiyatları 80₺ en düşük ücret olarak düşünebilirsiniz. Bir gecelik kalacak günlük apart fiyatı 100₺ olarak başlar. Haftalık apart fiyatları da ev sahibi ile görüşülüp anlaşılır. Bazı haftalar daha farklı fiyat tarifi uygulanır.

Yorumun açılışını yap.

Bi şeyler çizsene

You must be Logged in to post a comment.