Günlük Ev Kiralık Sakarya

Sakarya günlük evler Adapazarı merkezde

Sakarya Günlük Kiralık Ev

Sakarya’nın merkezinde yeni eşyalarla döşenmiş eşyalı günlük kiralık evlerimiz her cebe uygun fiyatlarla kiralıyoruz.

Şehrin en güzel konumunda yer alan bu güzel günlük kiralık ev tam teşekküllü mutfağı ve lüks otel imkanlarıyla konforlu konaklama oluşturur. Evden çıkar çıkmaz şehrin en kalabalık ve en beğenilen kısmına ulaşırsınız. Sakarya Adapazarı Çark caddesi yerel halk ve ziyaretçilerin gezindiği cadde. Çark caddesinde bir çok mağazalarla karşılaşırsınız. Kafeler sokağı adı ile anılan bu sokak merkezin en popüler kafe sokağıdır. Yanyana sıralanmış birbirinden farklı kafe&restoranlar güzel zaman geçirmeniz için ideal.

Sakarya günlük kiralık evler Adapazarı merkezde

Adapazarı merkeze doğru yürüdüğümüzde şehrin Devlet dairelerine, parklarına, ilçe otogarlarına varırsınız. Adapazarı belediye binası, Ali Fuat Cebesoy vergi dairesi, AKM bir birine çok yakın. Sinema izlemek veya kafelerde gezinmek için AKM tercih edilen bir konum. Bankalar yine bu cadde üzerinde.

Barlar, restoranlar ve Tren garı Adapazarı Kent Meydanında. Günlük ev kiralık Sakarya bu konumlara yürüme mesafesinde olması demek işinizi kolay bir şekilde ve trafiğe kalmadan halledebilirsiniz. Bu arada Noter hemen AKM’nin karşısında. Katlı pazar da bu noktaya yakın. Sebze meyve alışverişiniz ve balık satın almanız için ideal bir pazar.

0/5 (0 Reviews)

Yorumun açılışını yap.

Bi şeyler çizsene

You must be Logged in to post a comment.