Merkezde Sakarya Günlük Apart

Merkezde Sakarya Günlük Apart

 

Sakarya Adapazarı merkezde konaklayabileceğiniz günlük kiralık apartlar. Eşyalarla döşenmiş bu apart şehir merkezinin tam kalbinde. Sakaryanın ferah ve eşsiz doğası ile içiçe olduğunuz bu güzel konumda konaklamak için fiyatlar da uygun.

Adapazarı merkezde kalabileceğiniz günlük kiralık apart Çark caddesinde. Şehrin en yoğun caddesi etrafı çeşit çeşit mağazalarla dolu bu caddede her yerel gibi gezinebilirsiniz. Çark caddesinin diğer bir özelliği de Kafe ve restoranlarla dolu olması bu da ziyaretçilerin oturup güzel zaman geçirmeleri için güzel mekanlar. Kent meydanı, Adapazarı Beldiye binası, Ali Fuat Cebesoy Vergi Dairesi ve doğum evi günlük apartlarımıza çok yakın.

Çark mesire gezinebilmek için güzel parklardan biri. Sakarya tarihini biçimlendirmede öneli roller oynayan bu konum şimdi Sakarya şehrinin gezinti yerlerinden biri. Kent Park ve Millet parkı yakınlarında alışveriş için Agora AVM turlamak için hepsi bir arada olan noktalar. Merkezde Sakarya günlük apart fiyatları günlük 100 Liradan başlıyor. 100 Lira sadece kısa süreli konaklama içindir.

0/5 (0 Reviews)

Yorumun açılışını yap.

Bi şeyler çizsene

You must be Logged in to post a comment.