Yakın Günlük Kiralık Apart

Sakarya'da yakın günlük kiralık apart Sahibinden en ucuz fiyatlarla Adapazarı Çark Caddesi Kafeler sokağı yakınında. Diğer bir konumumuz Serdivan Mavi Durakta ve Sakarya üniversitesi kampüsü yanında. Ulaşımı kolay bu günlük kiralık evlerin resimleri ve konumunu almak için bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Yakınımda günlük kiralık apart arıyorsanız şimdi bulunduğunuz konuma en yakın günlük apartı en uygun fiyatlarla kiralamak çok kolay. Tam teşekküllü döşenmiş evlerimiz konforunuz için tasarlandı. Mutfağından hızlı ve ücretzi WiFi bağlantısına HDTV ve kombi ile ısınan bu apartlarımız hakkında fiyat bilgisi alamak için bize şimdi ulaşın.

Günlük apart kiralarken size önerimiz, konaklama tarihi, kişi sayısı, konaklam süresi, ve istediğiniz daire türünü belirleyin ve bizi arayın böylece size en ucuz fiyatlarla size uyan günlük kiralık apartın fiyat bilgisini verelim. Bize ulaştığınız numaraya konaklaycağınız apartın görüntülerini gönderelim ve konaklamanıza başlayın.

Sakarya Günlük Kiralık Apart Fiyatları

Şimdi tıkla

Gecelik Konaklama

TRY 200

En yakın günlük kiralık apartnızda konaklamak için bütçenize uygun en cazip fiyatları sunuyoruz. Piyasa fiyatlarından çok daha uygun ve daha lüks dairelerde konaklamayı planıyorsanız apart görüntülerini inceleyin ve konaklamnız için yerinizi ayırtın.

Şimdi Ara!

Yorumun açılışını yap.

Bi şeyler çizsene

You must be Logged in to post a comment.