Adapazarında günlük kiralık apart

Sakarya Adapazarında Günlük Kiralık Apart

0531 401 4523

 

Adapazarı günlük kiralık apart Sakaryanın kalbinde kafeler sokağında. Adapazarı çark caddesine adımlar uzaklıkta günlük kiralık apartlar ucuz fiyatlarla konaklayabileceğiniz benzersiz mekanlar. Geniş ve ferah tasarımıyla konuklarına güvenli ve ulaşımı kolay konaklamalar sunar.

Çark caddesi Sakarya şehrinin Adapazarı merkez ilçesinin en popüler caddesi. Alışveriş merkezlerinin ard arda dizildiği caddede farklı farklı kafeler bulabilirsiniz. İnsanların yoğun bir şekilde dolaştığı bu caddesi İstanbulun istiklala caddesini andırır.

Sakarya ilçe otogarı yine Adapazarı günlük kiralık aparta yakın adımlar uzaklıkta. Sakaryanın her köşesine ilçe otogarından binebileceğiniz belediye otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. Şehir terminali, Yeni terminal, Otogar 15 dakika uzaklıkta ve ücretsiz servisler sayesinde ulaşımı yapılabilinir.

Sakarya Kent park da gezinecek ferah mekanlardan biri. Güzel tasarlanmış parkta ördekler ve belediyenin sürekli düzenlediği çiçek ve park alanı büyük çarkıyla kendine özgü bir park. Kent Parkta gezintinizden sonra alışverişinizi Agora AVM'de yapabilirsiniz. Yemek için Fast food zincirlerinden birinde karnınızı doyurabilirsiniz. Adapazarı günlük kiralık apart Agora AVM'ye sadece 5 dakika uzaklıkta.

Yorumun açılışını yap.

Bi şeyler çizsene

You must be Logged in to post a comment.