Apart Fiyatları: serdivan günlük kiralık apart

Adapazarı Apart Günlük Ev

Sakarya Adapazarı günlük apart günlük ev merkezde konaklamanız için tasarlanmış ucuz günlük kiralık apart alternatiflerinden bazıaları. Çark Caddesinde konakla.

Dahası...

Sakarya Kiralık Apart Herşey Dahil

Sakarya kiralık apart herşey dahil günlük krialık apartlar Sakarya merkezde ve Serdivan mavi durakta. Adapazarı çark caddesinde de uygun fiyata günlük kiralık apartlar sunuyoruz.

Dahası...

sakarya serdivan günlük kiralık apart daireler

Sakarya Serdivan Günlük Kiralık Apart Daireler   Sakarya Serdivan günlük kiralık apart daireler Serdivan Mavi durakta. Mavi durak Sakarya üniversitesi yolunun geçiş durağı. Onlarca kafe ve restoranın sıralandığı bu noktada Serdivan hayat bulur. Öğrencilerin yoğun bir şekilde uğradığı bu durakta birbirinden farklı manzaralı apart evler bulabilirsiniz. Serdivan günlük kiralık apart evler şehrin ulaşımında kolaylık sağlaması…
Dahası...

Günlük apartlar Serdivan Mavi Durakta

Serdivan Günlük Kiralık Apartlar Mavi Durakta   Günlük kiralık apartlar Serdivan mavi durak tarafında 1+1 ve 2+1 büyüklüğünde ucuz fiyata kiralama yapılır. Serdivan mavi durak apartlarının ulaşımı kolay ve konforlular. Sakarya kampüs yolunda eşyalı günlük ve herşey dahil.
Dahası...