Serdivan Günlük Kiralık Ev

Serdivan Günlük Kiralık Evler

 

Serdivan günlük kiralık ev Sakaryanın güzel içesinde. Sakaryanın en popüler ilçesi de diyebiliriz. Sakarya üniversitesinin öğrenci kitlesinin can verdiği bu ilçe Sapancaya çok yakın. Bu Sapancanın güzel doğasını da paylaşmak demek. Serdivan Mavi Durak ilçenin kalbi. Onlarca kafe ve restoranın bir arada olduğu mavi durak eğlencenin merkezi. Sakarya merkez Adapazarından Serdivana sadece 5-10dk mesafede. Dolmuşların her 30 saniyede bir hareket ettiği bu ilçe bir çok apartın ve günlük kiralık evin merkezi. Öğrenci şehri Sakaryanın getirdiği bir diğer kolaylık da bu olsa gerek. Yüzlerce apart evin bulunması ev bulma konusunda çalışanlara, öğrencilere, ailelere kolay ev bulma olanağı sunuyor.

serdivan günlük kiralık daire

sakarya serdivan gunluk kiralik ev

Mavi durak ilçenin merkezi olması nedeniyle kalabalık ve bu kalabalığı eğlendirecek binbir çeşit alternatif aktiviteler. Serdivanda günlük kiralık ev bulmanız çok kolay bunu bizi arayarak daha da kolaylaştırabilirsiniz. Dairelerimiz ulaşımı kolay noktalarda ve genellikle toplu taşıma duraklarına yakın. Günübirlik konaklama yapabileceğiniz bu evler rahat, geniş ve sıcak. Soğuk kış aylarında ısınabileceğiniz bir yuva arıyorsanız bu günlük evler aradığınız yuvayı sunar. Evlerin toplu taşıma duraklarına yakın olması eğelence merkezlerine ulaşmanızı da hızlandırır. Böylece değerli vaktinizi sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.

adapazarı serdivan kiralık villa, adapazarı ucuz oteller, bir günlük apart kiraları fiyatları sakarya, sakaryada gunluk apart, sakaryada günlük kiralık ev, serdivan apart evler sakarya, günlük kiralık ev sakarya, sakarya gunluk kiralık daire, adapazarı günlük ev, adapazarı günlük kiralık ev, günlük apart sakarya adapazarı sakarya, günlük ev kiralama sakarya, günlük kiralık daire sakarya, sakarya adapazarı günlük kiralık ev,

sakarya serdivan günlük apart

Serdivan AVM günlük kiralık evlerin yakın olduğu bir alışveriş merkezi. Sakaryada Agora AVM'nin sonradan açılması hala Serdivan AVM'nin popülaritesini düşürmemiş, aynı canlılığı devam ettiriyor. Serdivan AVM'ye ulaşmak toplu taşıma araçlarıyla çok kolay gerek Sakarya merkezden gerekse Serdivandan sürekli kalkan araçlar sizi AVM'ye 10 dakikadan az bir sürede ulaşmanızı sağlar. Agora AVM Sakarya merkeze daha yakın bu yakınlık nedeniyle ve AVM'nin yeni olmasından dolayı son zamanlarda biraz daha popüler olmuştur. Mağaza zincirlerinin kurulmasıyla insanların alışveriş ihtiyacı daha da kolaylaştırılmıştır. Carrefour'u ilk burda gördük. Daha önce Sapanca merkezde belediye binasında da vardı.

 

serdivan günlük kiralık

serdivan mavi durak günlük kiralık daire

Apart evlerin çokca bulunduğu mavi durakta öğrenciler ucuz ev bulmakta sık sık zorlanıyor. Yüzlerce apart dairenin olmasına rağmen hala bu apart sorunu çözülememiştir. Aslında işin temelinde 'Ekonomi' yatıyor. Ama her bütçeye uygun apart bulmak çok zor. 300-400 liraya apart arayan öğrenci ve çalışanlar bu fiyatlara ancak bir araya gelerek bir apart kiralayabiliyorlar. 'Ev arkadaşı' siteleri ve sosyal medaya gruplarından tutun da emlakçılara kadar bu uzanıyor. Sonuç olarak hala dışarıda kalan öğrenciler var. Yurtlar bir nebze olsa bu bütçeye yer bulsalarda öğrencilerin rahat konaklama arayışları için yurt çözümü yeterli gelmiyor. Rahatlık biraz pahalı ve bunda limit olmadığını hepimiz biliyoruz.

sakarya mavi durak günlük kiralık ev

günlük kiralık ev serdivan

Günlük konaklamak için Serdivan günlük kiralık evler size yeter. Sakaryada bir gece veya bir kaç gece konaklamak için tasarladığımız günlük kiralık evler Serdivan Mavi Durakta. Sakarya apart dairelerin de bulunduğu mavi durakta konaklamak için uzaklara gitmenize veya yüzlerce lira verip soğuk otel odalarında kalmanıza gerek yok. Sıcak serdivan günlük kiralık evler ihtiyacınız olan herşeyi karşılıyor. hızlı WiFi bağlantısı ve HDTV uydu kanallarıyla gözelerinizi ayıramadığımız ekranlardan tutun da 7/24 sıcak su ve ısıtma sistemleriyle rahat bir konaklama sağlayabilirsiniz. Serdivan günlük kiralanan evler ucuz ve ulaşımı kolay. Siz de bu günlük ev kiralama tecrübesini yaşamak isterseniz bizi arayın.

 

0531 401 4523

Yorumun açılışını yap.

Bi şeyler çizsene

You must be Logged in to post a comment.