Kiralık Çark Caddesi Günlük Apart

Sakarya Çark Caddesi Günlük Kiralık Apart

0531 401 4523

 

Sakarya çark caddesinde günlük kiralık apart uygun fiyatlarla kafeler sokağında. Adapazarı merkezde Kent Meydanının hemen yanında bulunan çark caddesi şehrin en canlı ve popüler caddesidir. Araç geçişinin izin verilmediği bu sokağın insanların yoğun ilgisinden dolayıdır. Adım atılacak yer bulamadığınız noktaları vardır.

Apartlara Ulaşım

Sakarya günlük kiralık ev çark caddesinin hemen yanında yine şehrin en popüler kafeler sokağında. Sokak, birbirinden farklı kafelerle dizilmiş her yaştan kesme hitap ediyor olabilir. Ama kafeleri genelde genç kesimler daha çok talep ediyor. Çark caddesinde konakladığınız zaman şehrin heryerine kolay bir şekilde varabilirsiniz. Sakarya ilçe otogarı ve Sakarya Otogarı ulaşımı için adımlar atmanız yeterli. Sakarya Otogarına servislerle 15 dakikada ve taksi ile 7 dakikada varabilirsiniz. Şehrin ilçe otogarı, kuzey terminali, ve Orta garaj adımlar uzaklıkta.

Günlük Apart Sakarya

Sakarya çark caddesi günlük apart

Apart Özellikleri

Günlük apart Sakaryada kiraladığınız apart evler çark caddesine yakın olmakla beraber Serdivanda da var. Günlük kiralık apartlar pansiyonlara göre daha ekonomik ve rahattır. Pansiyonlarda paylaşılan duş ve lavabolar apartlarda yerini özel alanlara bırakır. Günlük apartlar geniş yaşam alanlarıyla beraber konforlu apart evler sunar. HDTV uydu kanalları ve kış aylarında sıcak kombisiyle beraber kemiklerinize kadar hissettiren bir rahatlık. WiFi ile internete kesintisiz bağlantınızı devam ettirebilirsiniz, üstelik ücretsiz.

Serdivan AVM, Agora AVM

Eğer evde zaman harcamak sizin tarzınız değilse Agora AVM en yakın alışveriş merkezi ve bu hafta popüler olan Kiralık Aşk filmi sinemalarda. Alışveriş merkezinde keyfinize göre zaman harcamak yerine Kent Parkta dolaşabilir veya Serdivan Mavi durak kafeler sokağında gezinebilirsiniz. Serdivanda, Serdivan AVM diğer alışveriş merkezi tercihiniz olabilir. Teras katında manzaraya karşı çayınızı yudumlayıp Sapancanın ferah havasını soluyabilirsiniz.

Günlük Kiralık Apart Sakarya

Sapanca gölüne yakın apart

Sakarya Apart Fiyatları

Sakarya çark caddesi günlük kiralık apart fiyatları için bizi arayın çünkü fiyatlar hafta içi ve hafta sonu fark etmekle beraber seçtiğiniz aparta göre de fark gösterir. Bizi arayın ene doğru ve güncel apart fiyatlarını paylaşalım. İyi Seyahatler.

Yorumun açılışını yap.

Bi şeyler çizsene

You must be Logged in to post a comment.